Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXV sesja nadzwyczajna Rady Gminy Sokolniki".
2. Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kowalczyk | za |
2 | Zbigniew Kowalczyk | za |
3 | Dariusz Kowalewski | za |
4 | Marek Małecki | za |
5 | Zdzisław Mielczarek | za |
6 | Henryk Niedźwiecki | za |
7 | Antoni Otorowski | za |
8 | Rafał Prukop | za |
9 | Jarosław Rembecki | za |
10 | Tomasz Rosiński | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Agnieszka Kadłubek | nieobecny |
14 | Rafał Lasota | nieobecny |
4a. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kowalczyk | za |
2 | Zbigniew Kowalczyk | za |
3 | Dariusz Kowalewski | za |
4 | Marek Małecki | za |
5 | Zdzisław Mielczarek | za |
6 | Henryk Niedźwiecki | za |
7 | Antoni Otorowski | za |
8 | Rafał Prukop | za |
9 | Jarosław Rembecki | za |
10 | Tomasz Rosiński | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Agnieszka Kadłubek | nieobecny |
14 | Rafał Lasota | nieobecny |
4b. Głosowanie nad projektem uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia planu sieci i granic obwodów publicznych szkół podstawowych oraz sieci przedszkoli prowadzonych przez Gminę Sokolniki od 1 września 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kowalczyk | za |
2 | Zbigniew Kowalczyk | za |
3 | Dariusz Kowalewski | za |
4 | Marek Małecki | za |
5 | Zdzisław Mielczarek | za |
6 | Henryk Niedźwiecki | za |
7 | Antoni Otorowski | za |
8 | Rafał Prukop | za |
9 | Jarosław Rembecki | za |
10 | Tomasz Rosiński | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Agnieszka Kadłubek | nieobecny |
14 | Rafał Lasota | nieobecny |