Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLIII sesja Rady Gminy Sokolniki".
2. Głosowanie nad wprowadzeniem do porządku obrad w punkcie 8 Rozpatrzenie projektów uchwał i podjęcie uchwał w sprawie jako podpunktu d - ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczej straży pożarnej za udział w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym oraz przesunięcie podpunktu w punkcie 8 porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
2. Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad wraz ze zmianą.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
6. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania z działalności Komisji Rozwoju Gminy za 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
7. Głosowanie nad przyjęciem ramowego planu pracy Komisji Rozwoju Gminy na 2022 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
8a. Głosowanie nad projektem uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia na rok 2022 planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych prowadzonych przez gminę Sokolniki.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
8b. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokolnikach.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
8c. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku o nadanie nazwy drodze wewnętrznej w miejscowości Gumnisko.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
8d. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczej straży pożarnej za udział w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym wraz ze zmianą.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | za |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |
8e. Głosowanie nad projektem uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Komisji skarg, wniosków i petycji Rady Gminy Sokolniki, w tym nad liczbą i składem osobowym członków komisji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | przeciw |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Tomasz Rosiński | za |
13 | Radosław Szkudlarek | wstrzymał się |
14 | Ewa Jopek | za |
15 | Marek Małecki | nieobecny |