Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLIV sesja Rady Gminy Sokolniki".
5. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej w 2021 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Radosław Szkudlarek | za |
13 | Ewa Jopek | za |
14 | Marek Małecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
6. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania z działalności Komisji skarg, wniosków i petycji w 2021 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Radosław Szkudlarek | za |
13 | Ewa Jopek | za |
14 | Marek Małecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
7. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na rok 2022.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Jagielski | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Zdzisław Mielczarek | za |
8 | Henryk Niedźwiecki | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Jarosław Rembecki | za |
12 | Radosław Szkudlarek | za |
13 | Ewa Jopek | za |
14 | Marek Małecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |