Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXI sesja Rady Gminy Sokolniki".
2. Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Rafał Prukop | za |
10 | Radosław Szkudlarek | za |
11 | Roman Jagielski | nieobecny |
12 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
13 | Antoni Otorowski | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
5. Głosowanie nad przyjęciem Sprawozdania z realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Sokolniki na lata 2014-2020 za 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
6. Głosowanie nad przyjęciem Oceny zasobów pomocy społecznej dla Gminy Sokolniki za 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
7. Głosowanie nad przyjęciem Planu działania Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
7. Głosowanie nad przyjęciem Sprawozdania z działalności Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach za 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
8. Głosowanie nad przyjęciem Sprawozdania z działalności Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki za 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
8. Głosowanie nad przyjęciem Planu działania Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
9a. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
9b. Głosowanie nad projektem uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
9c. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku o nadanie nazwy ulicy dla drogi prywatnej w miejscowości Pichlice.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | za |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | za |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
9d. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie określenia zasad i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dyrektorom, wicedyrektorowi szkoły oraz nauczycielom pełniącym inne stanowiska kierownicze w szkole, w także nauczycielom, którzy obowiązki kierownicze pełnią w zastępstwie nauczyciela, któremu powierzono stanowisko kierownicze, w szkołach, dla których organem prowadzącym jest gmina Sokolniki.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | wstrzymał się |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | wstrzymał się |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |
9e. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli przedszkoli i innych placówek przedszkolnych pracujących z grupami obejmującymi dzieci 6-letnie i dzieci młodsze.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bartosz Górka | za |
2 | Agnieszka Kadłubek | za |
3 | Grzegorz Kowalczyk | za |
4 | Zbigniew Kowalczyk | za |
5 | Dariusz Kowalewski | wstrzymał się |
6 | Rafał Lasota | za |
7 | Marek Małecki | za |
8 | Zdzisław Mielczarek | za |
9 | Antoni Otorowski | za |
10 | Rafał Prukop | za |
11 | Radosław Szkudlarek | wstrzymał się |
12 | Roman Jagielski | nieobecny |
13 | Henryk Niedźwiecki | nieobecny |
14 | Jarosław Rembecki | nieobecny |
15 | Tomasz Rosiński | nieobecny |